bip.gov.pl
RSS
A A A K
 SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 21.05.2011, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu:

Rada Pedagogiczna

Zespół przedmiotowy biologii, chemii, fizyki i geografii

1. Babik Patrycja
2. Biesiadecka Joanna
3. Błaszczak Małgorzata
4. Dubiel Gabriela
5. Halińska Barbara
6. Hankus Rafał
7. Madejski Artur
8. Stępniak Ewa

Zespół przedmiotowy historii i wiedzy o społeczeństwie

1. Jasińska – Michałek Halina
2. Królikowski Marek
3. Midura Joanna
4. Plata Ryszard

Zespół przedmiotowy języka polskiego i wiedzy o kulturze

1. Bernat Andrzej
2. Bernat Ewa
3. Ćwik Aneta
4. Frońska – Jurkiewska Marta
5. Krawczyk Elżbieta
6. Niemiec Andrzej
7. Ręczkowski Ireneusz
8. Sajewicz Katarzyna
9. Załupka Małgorzata

Zespół przedmiotowy języków obcych

1. Fediów Iwona
2. Jabłońska Dorota
3. Jakubowska Agnieszka
4. Leszczuk Małgorzata
5. Lichwa Barbara
6. Lipińska Katarzyna
7. Liwosz Urszula
8. Pieczka Krystyna
9. Pietras Dorota
10. Rakuzy Bożena
11. Satława Katarzyna
12. Suchorzyńska Iwona
13. Śrutwa Grażyna
14. Ziółko Marta

Zespół przedmiotowy matematyki

1. Kopcio Mariola
2. Kozaryn Violetta
3. Madejska Romualda
4. Minda – Żołna Marzena

Zespół przedmiotowy przedmiotów ekonomicznych

1. Jasińska Elżbieta
2. Klimaszewski Ryszard
3. Koźbiał Joanna
4. Lichtarska Irena
5. Lisowicz Beata
6. Pacześny Ilona

Zespół przedmiotowy przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich

1. Bieniek Marta
2. Franczak Maria
3. Kazanowska Elżbieta
4. Kołodziejczyk Alicja
5. Olczak Marzena
6. Struk Elżbieta
7. Tkaczyk Renata
8. Zdanowicz Joanna
9. Zwaduch Leokadia

Zespół przedmiotowy przedmiotów informatycznych

1. Basaj Ireneusz
2. Dąbrowny Jacek
3. Kloc Teresa
4. Grabowska Gizela
5. Krzelowski Szymon
6. Litwiński Mariusz
7. Molenda Piotr
8. Stuglik Przemysław
9. Zajączkowska Danuta

Zespół przedmiotowy przedmiotów mechanicznych

1. Antolik Franciszek
2. Biernat Andrzej
3. Bloch Kazimierz
4. Bortnik Janusz
5. Cieślik Henryk
6. Litwin Adam
7. Majerowicz Bolesław
8. Pawliszyn Krzysztof
9. Rydz Ryszard
10. Woroniecki Kazimierz

Zespół przedmiotowy przedmiotu religia / etyka

1. Homa Małgorzata
2. Kapitan Oleh
3. Wąż Katarzyna
4. Musiał Grażyna

Zespół przedmiotowy wychowania do życia w rodzinie

1. Antolik Elżbieta

Zespół przedmiotowy wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego

1. Gil Paweł
2. Handel Krzysztof
3. Kosak Stanisław
4. Krzelowska Magdalena
5. Mordarski Mariusz
6. Ogrodowczyk Robert
7. Sajewicz Jarosław
8. Siek Janusz
9. Szkaradek Aleksander
10. Wiśniewski Paweł
11. Wróbel Marcin
12. Zajączkowski Dariusz
13. Zalewski Janusz

Biblioteka

1. Chodzin Joanna
2. Szpulak Andrzej

Świetlica

1. Cieślik Elżbieta
2. Niemiec Izabela

Pedagodzy

1. Kazimierska Małgorzata
2. Sajdak Katarzyna



Opublikował: Przemysław Stuglik
Publikacja dnia: 21.05.2011
Podpisał: Przemysław Stuglik
Dokument z dnia: 03.12.2010
Dokument oglądany razy: 3 397