bip.gov.pl
RSS
A A A K
 SmodBIP

Rada Pedagogiczna

Zespół przedmiotowy biologii, chemii, fizyki i geografii

1. Babik Patrycja
2. Biesiadecka Joanna
3. Błaszczak Małgorzata
4. Dubiel Gabriela
5. Halińska Barbara
6. Hankus Rafał
7. Madejski Artur
8. Stępniak Ewa
10. Hryniewiecka Sabina

Zespół przedmiotowy historii i wiedzy o społeczeństwie

1. Królikowski Marek
2. Midura Joanna

Zespół przedmiotowy języka polskiego i wiedzy o kulturze

1. Bernat Andrzej
2. Bernat Ewa
3. Frońska – Jurkiewska Marta
4. Krawczyk Elżbieta
5. Niemiec Andrzej
6. Sajewicz Katarzyna
7. Załupka Małgorzata

Zespół przedmiotowy języków obcych

1. Jabłońska Dorota
2. Leszczuk Małgorzata
3. Lichwa Barbara
4. Lipińska Katarzyna
5. Pietras Dorota
6. Rakuzy Bożena
7. Suchorzyńska Iwona
8. Zielińska-Kostrzewska Joanna
9. Ziółko Marta
10. Olejnik Emilia

Zespół przedmiotowy matematyki

1. Halińska Barbara
2. Kozaryn Violetta
3. Madejska Romualda
4. Minda – Żołna Marzena
 

Zespół przedmiotowy przedmiotów ekonomicznych

1. Klimaszewski Ryszard
2. Koźbiał Joanna
3. Bil Mariola
4. Pacześny Ilona

Zespół przedmiotowy przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich

1. Bieniek Marta
2. Franczak Maria
3. Puchalska Małgorzata
4. Olczak Marzena
5. Struk Elżbieta
6. Tkaczyk Renata
7. Zdanowicz Joanna
8. Dajczer-Gałczyńska Sylwia

Zespół przedmiotowy przedmiotów turystycznych

1. Błaszczak Małgorzata
2. Dubiel Gabriela

Zespół przedmiotowy przedmiotów informatycznych

1. Basaj Ireneusz
2. Dąbrowny Jacek
3. Deryło Alicja
4. Hankus Rafał
5. Kloc Teresa
6. Krzelowski Szymon
7. Lisowicz Beata
8. Litwiński Mariusz
9. Molenda Piotr
10. Stuglik Przemysław
11. Zajączkowska Danuta

Zespół przedmiotowy przedmiotów mechanicznych

1. Biernat Andrzej
2. Stężały Tomasz
3. Deptuła Marek
4. Majerowicz Bolesław
5. Motyka Eugeniusz
6. Rydz Ryszard
7. Skóra Marek
 

Zespół przedmiotowy przedmiotu religia / etyka

1. Ciba Renata
2. Kapitan Oleh
3. Magiera Violetta
4. Mielcarek Lidia

Zespół przedmiotowy wychowania do życia w rodzinie

1. Piotrowska Wanda

Zespół przedmiotowy wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego

1. Gil Paweł
2. Krzelowska Magdalena
3. Mordarski Mariusz
4. Ogrodowczyk Robert
5. Sajewicz Jarosław
6. Szkaradek Aleksander
7. Wiśniewski Paweł
8. Zajączkowski Dariusz

Biblioteka

1. Chodzin Joanna
2. Szpulak Andrzej

Świetlica

1. Niemiec Izabela
2. Leszczuk Malgorzata

Pedagog

1. Kazimierska Małgorzata

Psycholog

1. Polaszczyk Katarzyna
2. Chmielowiec Adam

Przedmioty artystyczne

1. Wieczorek Bogdan

Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego

1. Strycharz Beata

2. Biesiadecka Joanna



Opublikował: Przemysław Stuglik
Publikacja dnia: 06.03.2019
Podpisał: Przemysław Stuglik
Dokument z dnia: 03.12.2010
Dokument oglądany razy: 4 410